Filmy – czyli przeprowadzka międzynarodowa w praktyce!


Przeprowadzka z Florydy do Teksasu – na własną rękę.

Film przedstawia realizację małej międzynarodowej przeprowadzki z Florydy do Teksasu. Mimo iż w skład rzeczy do przewiezienia wchodzi zaledwie kilka kartonowych pudeł, stół pingpongowy, i dwa górskie rowery. A w mieszkaniu z którego jest realizowana przeprowadzka jest winda, widać wyraźne zmęczenie po osobie noszącej rzeczy.

Dzieje się tak ponieważ nie ma ona doświadczenia w tym zakresie. Nie zauważa również możliwości wjeżdżania wózkiem dwukołowym na samochód dostawczy, co w znaczącym stopniu utrudnia jej pracę.

Przeprowadzka w Rosji bez wchodzenia po schodach.

Sposobów na rozładowanie samochodu przeprowadzkowego, jest z pewnością mnóstwo, lecz jedna z Rosyjskich firm przeprowadzkowych, opatentowała swój własny. Jest on może troszkę bardziej niekonwencjonalny lecz z pewnością wyeliminowuje konieczność chodzenia po schodach.

Co zrobić z samochodem osobowym w trakcie realizacji przeprowadzki międzynarodowej?

Jeśli zdecydujemy się na realizację przeprowadzki międzynarodowej we własnym zakresie musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, co zrobić z samochodem osobowym? Jedną z najoszczędniejszych opcji jest doposażenie samochodu przeprowadzkowego w lawetę, na której będziemy mogli umieścić swój samochód osobowy. Niestety jednak w Europie do ciągnięcia lawety wymagana jest dodatkowa kategoria prawa jazdy, więc większość osób nie może skorzystać z tej opcji.

Przeprowadzka międzykontynentalna z użyciem kontenera.

Istnieje jeden sprawdzony sposób na realizację przeprowadzki międzykontynentalnej, jest nim wynajęcie kontenera. W zależności od ilości naszego mienia możemy zdecydować się na kontener 20 albo 40 stopowy. Niestety jednak kontenery tego typu nie są przystosowane do transportu mebli, czyli nie posiadają mocowań w burtach. Dlatego transportowane przy ich pomocy przedmioty powinniśmy starannie zabezpieczyć.

Przygotowanie kartonów podczas przeprowadzki międzynarodowej.

Chcąc profesjonalnie przygotować się do realizacji przeprowadzki międzynarodowej warto szczególną uwagę zwrócić na odpowiednie złożenie i zaklejenie kartonów. Te z pozoru nieistotne czynności mogą mieć olbrzymi wpływ na powodzenie przeprowadzki. Jeśli nie wiesz w jaki sposób złożyć i zakleić kartony zapoznaj się z zamieszczonym materiałem filmowym.

Rekrutacja w firmie realizującej przeprowadzki międzynarodowe.

Rekrutacja w firmie przeprowadzkowej może przybierać czasem dziwny i niekonwencjonalny charakter, ale chodzi w niej o to by wyselekcjonować ludzi o ponad przeciętnych warunkach fizycznych.

Jeśli ciekawi cię jak wygląda przykładowy proces rekrutacyjny zapoznaj się z zamieszczonym materiałem filmowym.

Wykorzystywanie technologii GPS w firmach realizujących przeprowadzki międzynarodowe.

Na załączonym materiale filmowym możemy obejrzeć, kierownika jednej z największych firm przeprowadzkowych w Stanach Zjednoczonych. Wypowiada się On na temat korzyści związanych z wdrożeniem technologii nawigacji satelitarnej GPS. Twierdzi, że podstawową zaletą tej technologii jest możliwość ciągłego informowania klientów gdzie jest samochód z ich towarem oraz co się z nim dzieje.

Chcesz wiedzieć jakie były pozostałe korzyści związane z zaimplementowaniem technologii GPS? Zapoznaj się z materiałem filmowym w całości.

Ruch w przeprowadzkowym biznesie.

Sądząc po nagraniu z kamer monitoringu jednej z Amerykańskich firm przeprowadzkowych, branża relokacyjna dobrze znosi okres gorszej koniunktury gospodarczej. Niestety jednak na rynku Europejskim kryzys widać dużo wyraźniej i większość firm przeprowadzkowych notuje stałe spadki wartości sprzedaży.

Czy wieloletnie doświadczenie powinno być jedynym kryterium wyboru firmy przeprowadzkowej?

Z pewnością wieloletnie doświadczenie nie powinno być jedynym kryterium wyboru firmy przeprowadzkowej. Bardzo często firmy działające w branży od lat nie dostrzegają niszy wynikających z możliwości wykorzystywania najnowocześniejszych urządzeń oraz wdrażania nowoczesnej myśli technicznej.

Dni otwarte w firmie realizujące przeprowadzki międzynarodowe.

Jedna z Amerykańskich firm przeprowadzkowych zaprosiła swoich klientów na dni otwarte, czyli dni podczas których można było zwiedzić nie tylko biuro, ale i magazyn przedsiębiorstwa, oraz dowiedzieć się mnóstwa ciekawych informacji o realizacji przeprowadzek międzynarodowych. Poniżej zamieszczony jest materiał filmowy, który przedstawia zapis całego wydarzenia.